www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Бум мада фака!


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Бум мада фака!
anti666
Публикувано на: 12.7.2009, 20:07
Quote Post












След избора на финансовото гуру от Световната банка, еврейския зет Шимон Дянков, Пожарникарят на републиката ни изненадва с още интересни назначения. Отварям тази тема да се насладим на младите попълнения в загниващата република.
В стремежа си да назначи максимум чафут, Бат Бойко вкара в парламента едно готино рапърче, маняка Тодор Йосифов. Самата фамилия говори сама по себе си. Но да видим какъв му е приноса в обогатяване духовността на българите. Ето малко от песничките му;
"Бум мада фака, ше те стрелна с патлака"
"Шибани куки и шибани сделки, в моя район не стават престрелки"
http://www.youtube.com/watch?v=jkL9-5svR-Q

Очаква се да обяви и кой ще е председател на парламента. Най-вероятно една известна плевенска шантонерка. Рабфагаджийката Цецето Цачева. Що пък не? Бум, мада фака! smil3dbd4e5e7563a.gif
Top
боритаркан
Публикувано на: 13.7.2009, 22:52
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 25
Участник # 1 936
Дата на регистрация: 6-July 09



Да ама рапърчето от днеска е чао предал поста си. smil4334a5a360a6a.gif Казаха го по хоризонт smil4334aa44c7e89.gif
PM
Top
anti666
Публикувано на: 20.7.2009, 14:15
Quote Post












"По министрите ще го познаете"
С назначението на бившата любовница на партенгойсе, рабфакаджийка и в последствие издигнала се за секретар на БКП, другарката Цецка за шеф на парламента, стана ясно че лустрация не се предвижда. Не се предвижда, няма и да има. Същото комуноседерастично котило ще си остане и в новия режим. Но да видим и другите назначения. Турчинът Вежди Рашидов - министър на българската култура. Това е оксиморон като евреин миньор. Но това, че е турчин, че е приятел на изтъкнати и вече покойни мултигрупаджии е едно на ръка. По интересното е, че е масон и сега на целокупния български народ ще бъде набивано културно в главите масониерщина. Където красивото е заместено с грозно. Дяволът им Бафомет ще бъде обект на всенародно възхищение. Тук трябва и да попитаме Волен Сидеров, авторът на антимасонски книги как така дава безусловна подкрепа на министри масони. Безусловна...
А днес Бат Бойко ни зарадва с още едно назначение. За министър на отбрана е назначена известна соростутка. Шеф на Отровеното общество на Дьорд Шорош. Да, същият който плаща на Дон Цеци и циганското мешере да мачкат българите. Директор бил от 1996 до 1998, най активните години, когато доунищожиха с парите на Отровеното общество последните остатъци от държавност в България.
Давай нататък, бат Бойко! А народа ще чака изборите през 2013г. да гласува за поредното антибългарско котило. Бум, бум мада фака. Мамичката ще разкатаем на българите. Бум, бум
Top
Eлтимир
Публикувано на: 20.7.2009, 14:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Имаше един друг военен министър, Валентин Алексанров, ако не ме лъже паметта. Нищо лошо, обикновено българско име. Обаче се оказва, че бащата на нашия Вальо се казвал Буби Блуменфелд. Та няма да е за сефте. Впрочем то армия няма, та да не го мислим толкова.


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 20.7.2009, 14:40
Quote Post












Ама тя, соростутката била и масонка. И еврейка. Като естествено не била помирисвала казарма, защото тате бил номенклатурчик. Но затова пък са я инициирали в братството с панделка на пишлето. Сега ще командва българския аскер, ако въобще е останал някакъв. Ако има такъв, според директивите на Сорос бързо ще се разформирова и замени с неговите тъпкачи - мангусти. Браво! Ашколсун, както е правилно да се изговаря, според новите нормативи от културното министерство на Бафомет.
Май ще плачем за СерГей. Поне беше вечно ухилено демократично гейче. А не намусена мутра с моряшка фланелка и трениран лош поглед.
Top
Eлтимир
Публикувано на: 20.7.2009, 14:44
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Всъщност това няма да е толкова лошо. Ще пратят съставеният от мангусти аскер в братски Афганистан или в някоя друга братска /на мангустите/ страна и ще стане весело. Щото нали мангустите са най-добрите войници на света. Отиват 200 мангусти, връщат се 2000. Ама на парчета.


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 20.7.2009, 14:57
Quote Post












Тук искам пак да кажа на честните българи националисти. Хората от Атака, които до последно вярваха че с избори нещо може да бъде променено. НЯМА ДА СТАНЕ! От този сайт ви предупреждавахме отдавна. Не е това начина, не е това и пътя. Този кошмар се повтаря системно на всеки 4 години. Колкото по-рано се отърсите от това заблуждение, толкова по-добре за всички нас. България ще пребъде, ако сме достатъчно хора.
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 20.7.2009, 19:33
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



QUOTE (anti666 @ Jul 20 2009, 02:57 PM)
Тук искам пак да кажа на честните българи националисти. Хората от Атака, които до последно вярваха че с избори нещо може да бъде променено. НЯМА ДА СТАНЕ! От този сайт ви предупреждавахме отдавна. Не е това начина, не е това и пътя.

Че не е това пътя - всеки сам достига до този извод. Кой рано, кой късно.

Ето един дето е стигнал рано до извода :


http://divini.blog.bg/lichni-dnevnici/2007...e-otidoh.129637

QUOTE
04.11.2007 17:47 - Не отидох

... чудих се още като се събудих дали все пак да не отида да гласувам или по-точно да употребя правото си на глас. Да пусна абсолютно недействителна бюлетина, за да видя дали ще бъде отчетена в протоколите. Следващата ми мисъл, обаче беше за разказа на един приятел, който сподели с мен нежеланието си да гласува и го обоснова по такъв начин, на който нямаше как да реагирам освен с отвращение към системата. Ще се постарая да изложа на кратко тук, неговата история, като по ред причини няма да споменавам каквито и да било имена или координати.

Човекът, чийто разказ ме остави поразена, е около 27 – 28 годишен, винаги съм го считала за много интелигентен, което пък от своя страна не се връзва с масовата представа на обществото с неговата професия. Момчето е полицай. До момента не ми е дал повод да го смятам за нещо друго, освен за добре възпитан и демократично мислещ човек. Винаги е бил един от първите, които в ден на избори ми се обажда за да каже, че е той е гласувал и дали ме попита дали съм свършила тази работа и ако не съм, колко още смятам точно да се мотая.

Но тази година изобщо не е така. На изборите за Европейски парламент ми каза, че не е гласувал, защото нямало смисъл, а на тази реплика аз му отговорих със справедливия си гняв, на което пък той вдигна рамене и простичко каза “Ще ти обясня друг път”  и така приключихме темата. На първия тур на настоящите избори пак сподели, че не е гласувал. И вчера ми обясни защо…

… Като полицай го разпределят в едно от столичните училища, в което се провеждат избори. Той заедно с още едни колега точно в 6:50 отключват избирателните секции и през целия изборен ден трябва да съблюдават спазването на изборния закон и да следят за обществения ред. След официалното приключване на вот в 19:00 изчакват да бъдат преброени бюлетините, да бъдат записани протоколите и да се предат бюлетините на съответните там институции…

До тук всичко е прекрасно, те наистина отварят избирателните секции и изчакват предаването и на последната бюлетинка… и  това е всичко…Не става дума за купуване на гласове. Става дума за нещо още по-нагло и вулгарно…

Първо полицията няма право да се намесва ако види фалшификация на протоколи, това е само пожелателна инструкция от страна на ръководството на МВР. Ако все пак някой полицай не издържи и започне да дава въпроси от партийните централи започват да мрънкат, че това е провокация и провокиращото ченге бива изтеглено от секцията  и в следващите няколко дни го очаква мъмрене…

Моят приятел ми каза следното, като сега няма да уточнявам за коя партия става дума, тъй като изборния ден още не е приключил… “Застъпниците на тази партия във всички секции, помещаващи се в училището, аз съм ги работил.” На което аз го изгледах сащисано и той обясни “Аз съм ги арестувал кога за кражби, кога за измами, го за влизане с взлом, кога за нещо друго, и те ме виждат, знаят, че нямам право да говоря с тях или да предприема каквито и да било мерки срещу техни действия и за това стават в пъти по-нагли”. Но това как да е, сега такива застъпници си е намерила въпросната партия, а тя е от големите партии в България, хубаво, проблемът си е техен. По-гнусно обаче става като приключи изборният ден.

В момента, в който се обяви краят на изборния ден, се вадят телефоните и започват диктовките от централите…

“Тук не ми достигат 30 гласа” от другата страна се казва “Добави този и този, че са гласували, извади от действителните бюлетини тези с гласове за тази и тази партия и сложи толкова наши”….

“В мои’та секция ни водят този и този с толкова и толкова” – от централата –“Толкова и толкова бюлетини да се обявят за недействителни”…

Аз го попитах как е разбрал какво си говорят по телефоните и той ми отговори “Наглите копеленца си ги пускат на високоговорител и провеждат конферентни разговори, а ние седим там и трябва да гледаме само в една точка”.

Застъпници от ощетените партии нямало. Тези, които все пак присъствали …били купени….

Разказа ми още, че протоколите се пишели без да се спазва процедурата, добавяли се пликове и бюлетини направо в урната, печатите, които трябвало да се слагат на съответните места, не се слагали….Чувалите с бюлетините се зарязвали безнадзорно в двора на училището за 30-40 минути…

“А като се обадя на шефа, той ми вика да си гледам работа”, която общо взето се състои в гледане в една точка…

И на края завърши “Кажи ми защо да гласувам след като в края на изборния ден на някой циганин ще му бъде наредено да извади моя глас и на негово място да сложи 4 други….”

От този разказ, който не ви предавам изцяло сега, си направих няколко извода:
- изборите са манипулирани по всички параграфи – автобуси с пришълци, купени гласове,  фалшифициране на протоколи …
- наглостта е минала всякакви граници, нарушителите се чувстват сигурни под протекциите на партийните централи…
- полицията е в окаяно състояние, в такова, в каквото не е била последните 20 години…

А тъй като аз днес имам възможността да избирам между две милиционерски партии просто се въздържах.. най-малкото за да продължа да се харесвам….


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 21.7.2009, 13:27
Quote Post












По изборите сега братовчед ми си продаде гласа. За 30 лева - на едни цигани. И знаете ли за кого? За Атака. Ако не бях там нямаше да го повярвам. Но после същите търговци спряха и пред нашата къща да уговарят. Всъщност тия са най-дребните далавери. Както с изборните туристи. По нагоре идват описаните от ушевеца манипулации, както и няколкостотинте изборни секции в Турция, платени с пари на турската държава. А вече най-големите и завършващите са в ЦИК със самия преброителен софтуеър. Там са сложени верни кучета, бивш ДС ченгета, специализирали именно в информационната обработка. Лабаво няма. Ето ги и резултатите. Комунетата се измъкнаха елегантно от видимата власт, а Атака и ДПС останаха като балансьори, изпускателни клапани на парата. Бат Бойко ще маха по плаца, а ако се наложи няма да се поколебае да насъска джандармите както го направи през януарските събития като кмет на София. Или срещу протестиращите суходолци.
Top
anti666
Публикувано на: 21.7.2009, 14:23
Quote Post












Управителката на 65 борда свързани със земеделие Десислава Танева е новата земеделска министърка. Вече си има и частно министерство.
Тимаджийката държи „Клас-София” АД, „Мел холдинг” АД, „Агро мел” АД, „Агро мел БГ” АД, „Авто линк - инвест” АД, която преди се е казвала „Мелничен комплекс-Варна” АД. Списъкът продължава още десетки фирми, докато достигне цифрата 65. Съграждани на Танева от Сливен твърдят, че тя притежава много земеделска земя и търновската фабрика за бира „Болярка”.Собствеността на бъдещата министърка е оценена на 100 000 дка.
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 21.7.2009, 20:49
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



QUOTE (anti666 @ Jul 21 2009, 02:23 PM)
Собствеността на бъдещата министърка е оценена на 100 000 дка.

А в крайна сметка нуждата на тази от земя е от парцел 2 на 1 метра.
А ако бъде кремирана и толкова ще и е много.

Тази както всички във властта са се самозабравили и не могат да проумеят, че нито земята е тяхна, нито дрехите на гърба им са техни. Понеже някой обикновен човечец се е трудил да им създаде консумативите да бъдат в лукс и охолство. А те не са си платили за труда му, щото са паразити и крадци.
Като дойде ред да се мре - всеки си отива с това с което е дошъл на този свят. Тоест е едно единствено тяло. Другото остава тук и не може да бъде ползвано след това.

Сигурно на политиците им е много гадно че не могат да си отнесат откраднатото в Отвъдното, но такъв е Закона дето не могат да променят с мнозинство при гласуване.


smil4341944e6b0c8.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 22.7.2009, 17:28
Quote Post












И отново да се върнем на темата Вежди Рашидов - министър на българската култура. Представете си подобно нещо в Гъция или във Франция да сложат марокански арабин. Ще ги изядат с парцалите хората начело със студентите. А къде са нашите студентчета? Забравих, студентките ги оплождат мутрите по морето а студентите берат ягоди из енгелизко. Понеже на Бум Мадафакара му обещаха изпълнителна власт, предлагам да го направят заместник на Веждито.
Господин Сидеров - гласувайте против това турско-масонско правителство. Не се излагайте с тези безусловни съглашения. България няма да ви прости, вашите собствени хора няма да ви простят!
Странна, почти кошмарна апатия е налегнала българите с изключение на няколко "черни" овци. Дори и в "свободния" интернет, дори и в този сайт. Другите дружно са тръгнали след новата си месия.

ЕЛЕГИЯ

Кажи ми, кажи, бедний народе,
кой те в таз рабска люлка люлее?
Тоз ли, що спасителят прободе
на кръстът нявга зверски в ребрата,
или тоз, що толкоз годин ти пее:
"Търпи, и ще си спасиш душата?!"

Той ли, ил някой негов наместник,
син на Лойола и брат на Юда,
предател верен и жив предвестник
на нови тегла за сиромаси,
нов кърджалия в нова полуда,
кой продал брата, убил баща си?!

Той ли? - кажи ми. Мълчи народа!
Глухо и страшно гърмят окови,
не чуй се от тях глас за свобода:
намръщен само с глава той сочи
на сган избрана - рояк скотове,
в сюртуци, в реси и слепци с очи.

Сочи народът, и пот от чело
кървав се лее над камък гробен;
кръстът е забит във живо тело,
ръжда разяда глозгани кости,
смок е засмукал живот народен,
смучат го наши и чужди гости!

А бедният роб търпи и ние
без срам, без укор, броиме време,
откак е в хомот нашата шия,
откак окови влачи народа,
броим и с вяра в туй скотско племе
чакаме и ний ред за свобода!
Top
anti666
Публикувано на: 22.7.2009, 17:45
Quote Post












Плащайте роби! С вашите данъци била субсидирана кампанията на ДПС само за евровота. 1 400 000 лв държавна пара потънала в обръчите им. Другите пари са дадени от турската държава чрез изселническата организация "Бълвоч" за 123 изборни секции там по плана Баязид 2. Че и нещо за дръндарския циганин ще да е останало. За лична консумация.
С тези милион и половина лева можеше да се построи нова болница. Или да се осигури на раковоболните лечение. Можеше...
"Работете гяури!". Както крещеше министър Кабил на подчинените си.
Top
anti666
Публикувано на: 22.7.2009, 18:17
Quote Post












Според информации, Европейската комисия е уведомила пишман премиера, че изборът му на някои министри не е съвсем добър. Първата министерска глава вече падна. На тимаджийката Танева. С две думи, леко са му намекнали, че ЕС няма никакво, ама никакво намерение да спонсорира 65-те частни бизнеса на пишман бизнес-дамата. Щото тя малко била в масивен конфликт на интереси и някак си не върви да хвърлят парите на европейските данъколатци в българското блато
Та тя някак си доброзорно взела, че се отказала от апетитното си частно министерство. Както Мадафакара сам се отказа от дупетатството. Иначе евросубсидии - ньъц. Бат Бойко разбира се не бил чувал за конфликт на интереси или си е мислел, че ония няма да забележат.
Интересна е и кандидатурата на еврейската соростутка за военен министър. Тук може и танцьорите от Данс да се позаинтересуват с чии пари и какво точно е правил Николайчо в Израел. Там кой го е обучавал и за какво. Щото ако те не се позаинтересуват, някои други служби от НАТО може и да го направят. Да не се окаже накрая, че няма да получи от НАТО допуск до секретна информация. Щото можела да изтича към една азиатска средиземноморска държава, дето имат навика да си врат чрез криптоевреите си дългия нос навсякъде. Не че не се е случвало подобно нещо и преди, но наш Бойко ще трябва спешно да си търси друга генно-инженирана соростутка от казана с изпражнения на Кърмилницата.
Top
anti666
Публикувано на: 25.7.2009, 10:49
Quote Post












Ето и още малко информация за соростутката Николайчо Младенов, която ще е главнокомандващa на толкова много мъже в българската армия. Ех, мъже smil4334a4a0bfda2.gif
Военният министър Николай Младенов бил гей
Задават се и интересни въпроси относно престоя му в Израел.
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020